Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» На каналі «UA Перший».

«Непрофесіоналізм уряду і всієї нинішньої влади призвів до того, що сьогодні дефіцит бюджету Пенсійного фонду становить 170 мільярдів гривень проти 15 мільярдів у 2013 році. І він буде зберігатися ще протягом не менше семи років. А значить, щорічно українські пенсіонери недоотримують заслужені надбавки до пенсій. А ті подачки у розмірі 5-7 гривень, які під виглядом підвищення пенсій роздає уряд, – це знущання над мільйонами українських пенсіонерів», – підкреслила опозиційний політик.

На думку Наталії Королевської, рекордний дефіцит Пенсійного фонду ще раз підтверджує провал пенсійної реформи.

«Величезну діру у Пенсійному фонді профінансують із держбюджету. Це ще раз підтверджує, що пенсійна реформа в Україні, м’яко кажучи, провалилася. Більш того, нічим не гарантоване дофінансування бюджету Пенсійного фонду неминуче спричинить за собою чергові перебої з нарахуванням і виплатою пенсій», – упевнена депутат.

До 2014 року, нагадала Наталія Королевська, індексації здійснювалися автоматично.

«Це був налагоджений процес – гроші до Пенсійного фонду надходили від працюючої економіки, створення робочих місць та легалізації зарплат», – сказала опозиційний політик.

У той же час нинішні «реформатори» не поспішають відновлювати економіку, а діру в бюджеті Пенсійного фонду вирішили «залатати» за рахунок громадян, звернула увагу депутат.

«Це майже по 700 гривень з кожного українця! Нездари при владі не розуміють, що без економічного зростання і гідних заробітних плат стабільність пенсійної сфери неможлива. Нинішня влада не здатна вивести країну з кризи, але це зроблять професійні та відповідальні політики, які прийдуть у владу після виборів», – підсумувала Наталія Королевська.

Останні записи