Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні влада активно підміняє поняття — людям нав’язують питання мови і виключно політичний порядок денний, щоб відволікти увагу від проблем в економіці та сфері соціального захисту громадян. Це посилює розкол у суспільстві і, на жаль, зовсім не покращує рівень життя наших громадян. Сьогодні треба ухвалити відповідальні рішення — про зниження тарифів, про підвищення прожиткового мінімуму, про перерахунок пенсій … І це буде найкращим підсумком роботи парламенту!» — зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що влада повинна зосередити свою увагу на вирішенні першочергових проблем — зупинити тотальну міграцію, поліпшити якість медичних і соціальних послуг, дати молоді стимул жити і працювати у власній країні.

«Сьогодні українська молодь повинна бути конкурентоспроможною в Україні і світі, щоб на рівних розмовляти з представниками іноземних компаній, мати хорошу роботу і європейські зарплати. Для цього вони повинні знати англійську, китайську, російську — ті мови, якими розмовляє півсвіту. Треба зробити так, щоб люди не тікали з України у пошуках кращого життя, а отримували допомогу і захист своєї держави, пишалися своєю країною — тоді вони із задоволенням вивчать українську мову і будуть розмовляти нею», — впевнена Наталія Королевська.

Останні записи