Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, ініціатор і автор відповідного подання до Конституційного Суду.

«Це нонсенс, коли держава відмовляється від передбачених Конституцією країни зобов’язань щодо соціального захисту громадян. На жаль, така антинародна політика нинішньої влади вже стала нормою, і за останні чотири роки від неї постраждали сотні тисяч ветеранів, дітей війни, пенсіонерів та чорнобильців. Ми об’єднали всі зусилля, щоб подолати цю тотальну несправедливість. Разом з активом ветеранських організацій ми боролися за відновлення пільг ветеранам три роки, і в решті-решт наші законні вимоги були задоволені», – підкреслила опозиційний політик.

Нагадаємо, що «в рамках політики оптимізації коштів» Верховна Рада в 2014 році прийняла зміни до законодавчих актів України, які торкнулися практично всіх пільговиків: від ветеранів і дітей війни до чорнобильців і колишніх держслужбовців. Зокрема, ветерани були позбавлені права на безкоштовний проїзд в транспорті, медичних, житлово-комунальних пільг, а також були обмежені в отриманні пільг розміром середньомісячного доходу сім’ї. Конституційний Суд визнав ці норми неконституційними і повернув ветеранам всі пільги і компенсації.

«Ми будемо продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості і чекаємо рішень КСУ по ще більш ніж 20 нашим поданням. Ще одна наша важлива задача – примусити владу виконати рішення Конституційного Суду, зокрема – і по відновленню пільг ветеранам. Ми зареєстрували відповідний законопроект №9428, і будемо домагатися його прийняття. Якщо влада і далі ігноруватиме рішення суду, ми звернемося в правоохоронні органи. Чиновники і політики, які влаштували свавілля в соціальній сфері, і для яких Конституційний Суд – не указ, повинні відповідати за своїм дії перед законом», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи