В ході проведеного в Києві Всеукраїнського громадянського форуму громадські діячі та організації висловили свою підтримку засновнику ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народному депутату Юрію Бойку в якості кандидата в Президенти України.

«Я вдячний представникам всіх громадських організацій і об’єднань, які підтримали мене як кандидата в Президенти України. Ветерани, чорнобильці, представники Ради матерів, всі ті, з ким ми щодня боремося проти свавілля нинішньої влади і за відновлення справедливості. І ми будемо продовжувати нашу боротьбу за те, щоб усі українські громадяни могли нормально жити. Ми згуртувалися, у нас є команда, і я впевнений, що разом нам все вдасться. І в тому, що ми переможемо цю владу, немає ніяких сумнівів», – підкреслив Юрій Бойко.

Лідери громадських організацій заявили про необхідність переглянути соціальні стандарти, посилити захист дитинства і материнства, виконати закони по виплаті пенсій військовим пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ. Також серед вимог лідерів громадськості – посилення соціального захисту осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб і мирних жителів Сходу, зниження тарифів і збільшення фінансування охорони здоров’я, освіти та сфери соціального захисту населення. Свої вимоги представники громадськості документально закріпили в Меморандумі про взаємодію і взаємопідтримку з кандидатом на пост Президента України Юрієм Бойком.

«Всеукраїнський громадянський форум став унікальним майданчиком об’єднання і консолідації зусиль громадських організацій жінок, ветеранів і чорнобильців. А підписаний в ході форуму Меморандум – це приклад всім політикам нашої країни, як громадські лідери, небайдужі громадяни, люди, відповідальні за свою країну, здатні об’єднуватися. Адже сьогодні наше найважливіше завдання – відкласти в сторону особисті амбіції, відкласти те, що нас роз’єднує, з однією метою – щоб 2019 рік став роком нашої перемоги, перемоги України, миру та здорового глузду!» – резюмувала народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська.

Меморандум про взаємодію і взаємопідтримку відкритий для підписання всіма громадськими організаціями, громадськими діячами, політичними партіями, депутатами всіх рівнів і всіма небайдужими громадянами, які готові відстоювати мир, права і свободи людини в Україні.

Останні записи