Про це в ефірі телеканалу NewsОne заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні градус агресії у політиці і протистояння між кандидатами переважають здоровий глузд. Ця ситуація ускладнюється фактами масового підкупу виборців, тотальною корупцією, радикальною активністю на вулицях міст, яка може переміститися і на виборчі дільниці. Щоб уникнути згубних наслідків, всім учасникам виборчого процесу потрібно знайти точки дотику і бути зацікавленими в тому, щоб вибори визнали легітимними! Невизнання виборів в Україні призведе до хаосу у державі», – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська також наголосила, що сьогодні вкрай важливо дати правову оцінку всім фактам порушення виборчого законодавства, розслідувати корупційні скандали і тим самим продемонструвати готовність повернути довіру людей до влади.

«Влада робить все, щоб розколоти електорат Південного Сходу, роз’єднати опозиційні сили, відволікти увагу людей від економічних і соціальних проблем. Але в нинішній ситуації як ніколи важливо позначити найважливіші пріоритети, перший з яких — повернення миру. І наша політична сила – єдина команда, здатна сьогодні почати дипломатичний процес, повернути мир на Донбас і захистити людей. Навколо цих цілей ми об’єднали громадські організації, експертів, аграріїв, всіх небайдужих людей, які розуміють: без повернення миру наша країна не має майбутнього!» — підсумувала народний депутат.

Останні записи