55-я Мюнхенська конференція з безпеки, яка проходить цими днями у Німеччині, зібрала голів держав і урядів, міністрів закордонних справ і оборони різних країн, а також голів і представників керівництва НАТО, ОБСЄ, Євросоюзу, МВФ і Світового банку.

Участь у конференції взяла і народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

У своєму виступі український парламентар зазначила, що сьогодні ми є свідками того, як світ стикається з новими викликами і ризиками.

«Це стосується порушення світового порядку, локальних і міждержавних конфліктів, збройних протистоянь, відсутность політичних компромісів … Всі ці виклики впливають на життя людей, а для України вони особливо актуальні. У рамках конференції разом з іноземними колегами ми шукаємо шляхи їх врегулювання і обговорюємо можливі варіанти подолання проблем, що стоять перед Україною, першою з яких є збройний конфлікт на Донбасі», — зазначила народний депутат.

Учасники конференції дискутували про можливі наслідки протистояння наддержав, кібербезпеку, контроль над озброєнням, про майбутнє НАТО, ЄС і трансатлантичних відносин.

«У щорічній доповіді з безпеки, оприлюдненій напередодні конференції, зазначено, що Україна, імовірно, найбільше постраждала від порушення порядку забезпечення безпеки у Європі і увійшла до списку 10 країн, конфлікти у яких будуть тривати і в 2019 році. Щоб нарешті змінити вектор розвитку ситуації у нашій країні, необхідно відновити «нормандський формат» переговорів і домогтися повного виконання Мінських угод. І я дуже сподіваюся на вплив і підтримку іноземних колег у цьому питанні, щоб якомога швидше повернути мир і захистити в Україні мирних людей, які постраждали від війни», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи