Про це в ефірі телеканалу NewsОne заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Вся нинішня передвиборча кампанія була побудована на фальсифікаціях, підкупі і розколі суспільства. Замість підвищення рівня життя громадян влада розколювала суспільство питаннями мови, віри, зовнішнього курсу, і підкуповувала виборців монетизованими субсидіями і разовими пенсійними виплатами. У той же час, за час правління цієї влади середня пенсія знизилася вдвічі  – з 200 дол. у 2013-му році до 100 дол. у 2019-му. За п’ять років влада вкрала у кожного пенсіонера десятки тисяч гривень», — зазначила опозиційний політик.

Сьогодні, впевнена Наталія Королевська, потрібно об’єднати зусилля і прийняти соціально важливі законопроекти.

«І якщо депутати на найближчому парламентському тижні не зможуть зібрати для цього 226 голосів, відразу після президентської кампанії потрібно розпустити Раду і йти на перевибори», – сказала опозиційний політик.

Наталія Королевська впевнена: ще півроку витрачати бюджетні гроші на утримання недієздатного парламенту немає ніякого сенсу.

«Люди втомилися від гасел, порожніх обіцянок і нездійсненних планів щодо вступу до ЄС і НАТО. Сьогодні потрібно мобілізувати всі зусилля і прийняти рішення про підвищення прожиткового мінімуму, індексації пенсій і соціальних виплат, зниження тарифів та списання заборгованості, що накопичилася. Потрібно дати людям можливість не виживати, а гідно жити у своїй країні!» – резюмувала народний депутат.

 

Останні записи