Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, коментуючи ситуацію з черговим підвищенням ціни на газ для населення.

«Єдине, що добре і професійно вміє робити нинішня влада – це грабувати найбідніших і незахищених громадян. Спочатку в обмін на мільярдні транші вони підвищили ціну на газ на 24%, а з травня цього року вона зросте ще на 15%. Але і на цьому вони не зупинилися, прийнявши норму про те, що якщо заборгованість за всіма видами оплат перевищить 340 грн, у людей відберуть субсидію. Але як можна вижити за таких умов і вчасно оплатити рахунки, якщо космічні цифри в платіжках в більшості випадків вищі, аніж зарплати і пенсії?» – сказала опозиційний політик.

Народний депутат зазначила, що таке грабіжницьке підвищення ціни на газ для населення провокує подальше збільшення боргу. Тільки за листопад борг за житлово-комунальні послуги збільшився на 8,5 млрд гривень, і сьогодні вже складає майже 48 млрд гривень. Це ще одне свідчення наростаючої кризи неплатежів і, як наслідок, – повного руйнування системи житлово-комунального господарства.

«Це замкнене коло можна розірвати, якщо негайно знизити ціну на газ і ввести мораторій на підвищення тарифів. Ми зареєстрували законопроект №9403, який передбачає встановлення ціни на газ на рівні 4820 гривень за тисячу кубометрів. Це – економічно обґрунтована цифра, яка дозволить людям оплачувати рахунки без накопичення боргів, не принесе збитків газової системи і забезпечить стабільне функціонування сектора житлово-комунального господарства», – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи