Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи останні дані соціологічного дослідження, проведеного «Фондом інноваційних проектів».

«Зовсім скоро перед нами стане вибір – жити в стані війни і розрухи, або усвідомлено проголосувати за кандидата, який здатен повернути в Україну мир. І з кожним днем ​​зростає кількість людей, які розуміють важливість цього вибору. За даними соціологічного опитування, проведеного «Фондом інноваційних проектів», все більше людей підтримують кандидата в президенти Юрія Бойка, і у нього є всі шанси вийти до другого туру. Нас підтримують люди в різних куточках України, і ми знаємо, що разом переможемо несправедливість і злидні, які породила нинішня бездарна влада!»  – підкреслила опозиційний політик.

Наталія Королевська зазначила, що візит Юрія Бойка до Москви – це дуже потужний сигнал всій країні про те, що є лідер, який, незважаючи на всі репутаційні ризики, чітко продемонстрував готовність до прямих переговорів заради досягнення миру і стабілізації економічної ситуації в Україні.

«Головне завдання майбутнього президента – повернути в Україну мир і дати людям можливість не виживати, а гідно жити в своїй країні. Для цього потрібно знизити ціну на газ, тарифи на ЖК-послуги, підняти соціальні стандарти і грамотно реформувати медицину та освіту. На жаль, у нас в країні не так багато сміливих людей, готових йти на непопулярні кроки, щоб врятувати Україну від краху. І, знаючи чудові переговорні якості Юрія Бойка, я впевнена, що ті домовленості, яких він зможе досягти, дозволять подолати бідність і повернути мир в Україну!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи