Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne.

«П’ять років тому люди вийшли на вулиці, щоб заявити про свої прості і зрозумілі вимоги – підтримати євроінтеграційний курс, знизити тарифи, забезпечити гідний рівень життя в країні. На жаль, за ці роки влада так і не змогла виконати свої обіцянки. Оцінюючи ситуацію, можна зробити висновок: п’ять років тому Україна точно була ближчою до Європи, ніж зараз, — за рівнем економіки, інвестицій, соціальних стандартів … Люди не виїжджали масово за кордон, а рівень життя громадян був значно вищим, ніж сьогодні» , — зазначила опозиційний політик.

Зі слів парламентаря, той факт, що Україна за рівнем корупції очолила список європейський країн, а понад 60% наших співвітчизників змушено живуть за межею бідності, – ще один показник бездарної політики влади.

«Чинна влада виявилася нездатною на ефективні рішення. Всі їхні «реформи» насправді виявилися порожнім звуком! Обіцяна монетизація субсидій перетворилася на фарс і легалізований передвиборний підкуп. До широко анонсованого перерахунку пенсій з 1 березня уряд не готовий – досі не прийнято жодного рішення, яке б регулювало процедуру цього перерахунку. Тарифи підняли до європейського рівня, забувши при цьому зробити європейськими зарплати і пенсії … Ми розуміємо: щоб припинити це беззаконня, потрібно об’єднати зусилля і діяти. І майбутні вибори – це шанс для всієї країни переобрати владу, відновити мир і повернути соціальну справедливість!» — резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи