Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ефірі політичного шоу «Пульс» на каналі «112 Україна».

«Захист людей, які постраждали від військових дій і змушені жити в умовах війни, а також переселенців, повинна стати одним з першочергових завдань влади. Всім уже ясно – правляча партія війни не збирається відновлювати мир, а значить, сьогодні в руках кожного українця є можливість закінчити цю політичну вакханалію. Не треба ігнорувати майбутні вибори, а прийти на виборчі дільниці і не дати владі можливість сфальсифікувати результати», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська нагадала, що всі переселенці мають право голосу на президентських виборах.

«Ми систематично відстоюємо права переселенців, у тому числі – право голосу і право на соціальний захист. На жаль, постраждалі мирні жителі не отримують від держави жодних компенсацій і захисту, незважаючи на те, що ці умови прописані в резолюції по Україні Парламентської асамблеї ради Європи. Необхідно дотримуватися цих умов і забезпечити переселенцям і мирним жителям Сходу виплату пенсій і соціальних допомог, передбачити компенсацію за зруйноване житло, повернути право голосу на місцевих виборах. Для прийняття цих рішень необхідна політична воля, яка у чинної влади відсутня. Сьогодні, як ніколи, важливо об’єднатися навколо тих, хто здатен відновити мир!» – заявила опозиційний політик.

Останні записи