Про це повідомила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська, коментуючи заяву глави Рахункової палати України Валерія Пацкана про невиконання на 35 мільярдів гривень плану надходжень до загального фонду держбюджету в першому кварталі.

«Три місяці політичних маніпуляцій дуже дорого обійшлися державному бюджету і всій країні. За перший квартал бюджет недоотримав 35 мільярдів гривень! На 9 мільярдів гривень не виконаний план по податку на додану вартість імпортних товарів, на 6 мільярдів – план по надходженню акцизного податку, на 13 мільярдів – фінансування загального фонду бюджету за рахунок державних запозичень. А надходження від приватизації держмайна склали лише 184 мільйонів гривень, що на 97% менше плану», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що депутати повинні відкласти в сторону свої політичні амбіції, взятися за відновлення економіки і вирішення гострих соціальних питань.

«В першу чергу, це стосується підвищення прожиткового мінімуму, перерахунку пенсій та соціальних виплат, зниження ціни на газ і списання заборгованостей населення за комунальні послуги. Також потрібно розробити державну стратегію подолання економічної кризи і розвитку ключових галузей виробництва. Якщо депутати не зможуть зібрати більшість для прийняття цих рішень, потрібно розпустити Раду і йти на перевибори. Витрачати ще мільярд гривень на утримання неефективного парламенту – безглуздо!», – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи