Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході екстреної наради з питань заборгованості Фонду соціального страхування з виплати допомог застрахованим особам.

«Провальні реформи і бездарні рішення чинного уряду призвели до колапсу соціальної сфери країни. Борги по зарплаті зростають, бюджет за чотири місяці недоотримав майже 15 мільярдів гривень, а лікарняні людям не виплачують третій місяць! Заборгованість Фонду соціального страхування з виплати лікарняних та декретних становить майже 2 мільярди гривень, і якщо тенденція не зміниться – до кінця року ці виплати можуть бути повністю зупинені!» – зазначила опозиційний політик.

Незважаючи на численні звернення до уряду, Кабмін так і не відреагував на ситуацію, що склалася, фактично самоусунувшись від вирішення проблеми із заборгованістю перед людьми, підкреслила Наталія Королевська.

«Влада в абсолютно цинічний спосіб позбавила людей лікарняних виплат, допомоги при похованні, виплат молодим мамам при вагітності і пологах. Ми вимагаємо припинити ці знущання, у найкоротші терміни розрахуватися з людьми, реформувати систему соціального страхування і збалансувати бюджет Фонду соцстраху. Вже завтра ми звернемося до прем’єр-міністра і спікера парламенту з цими вимогами. Також ми наполягаємо: Кабмін повинен негайно відзвітувати про стан справ у соціальній сфері і піти у відставку», – резюмувала народний депутат.

Останні записи