Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи ухвалений Верховною Радою закон №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

«Сьогодні, незважаючи на порушення Конституції і неприйняття в суспільстві, парламент все ж «протиснув» прийняття мовного закону. Цей документ має безліч дискримінаційних норм і тільки посилює агресію та розкол в українському суспільстві. Ми не голосували за цей документ, вважаємо його несвоєчасним, неконституційним, і будемо оскаржувати його у Конституційному Суді», – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що парламент з рівнем довіри 4% не має права приймати будь-які законопроекти, не кажучи вже про такі важливі, як закон про мову.

На її думку, вичерпавши кредит довіри, Верховна Рада повинна у найкоротші терміни прийняти рішення про саморозпуск і дострокові парламентські вибори.

«Представники коаліції і всієї чинної влади зовсім втратили зв’язок з реальністю. У країні з колосальним рівнем бідності, корупції, міграції, в країні, де п’ятий рік триває війна, потрібно об’єднати зусилля і терміново почати відновлення економіки і системи соціального захисту громадян, а не продовжувати сіяти ворожнечу і агресію питаннями про мову. Ми вимагаємо негайно припинити це свавілля, розпустити бездарний парламент і оголосити дострокові вибори. А слідом за депутатами повинні піти і міністри – ми наполягаємо на негайній відставці уряду у повному складі. Єдиний спосіб зупинити руйнування країни – повне перезавантаження влади!» – резюмувала народний депутат.

Останні записи