Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи повідомлення про те, що влада не виключає введення одноразової щорічної виплати – так званої 13-ї пенсії – для тих громадян, які сьогодні отримують мінімальні пенсії.

«У розпал передвиборної боротьби ми спостерігаємо парад бездарних обіцянок і маніпуляцій. Влада робить все, щоб підкупити людей і замінити справедливі виплати якимись одноразовими подачками. Впродовж п’яти років українським пенсіонерам не проводили індексацію, таким чином пограбувавши кожну літню людину в середньому на 30 тисяч гривень. Більше за інших постраждали ті люди, які отримували мінімальні пенсії. І замість того, щоб провести для них перерахунок, влада вирішила роздати по 1200 гривень в квітні і травні. Але і на цьому «псевдореформатори» не зупинилися, заявивши про свою чергову «ініціативу» – тринадцяту пенсію, яка буде виплачуватися раз на рік. Ми вимагаємо припинити ці експерименти і провести перерахунок пенсій для всіх пенсіонерів, повернувши людям їх законні виплати», – підкреслила опозиційний політик.

Наталія Королевська разом з колегами зареєструвала законопроекти, спрямовані на підвищення прожиткового мінімуму, зниження тарифів, перерахунок всієї шкали пенсійних і соціальних виплат, а також списання заборгованості населення за комунальні послуги.

«Я впевнена, що оцінку цій владі дадуть люди на виборчих дільницях. І після виборів ми обов’язково об’єднаємо зусилля і приймемо ці відповідальні і соціально важливі рішення», – зазначила народний депутат.

Останні записи