Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«У цьому році нашу країну чекають унікальні вибори. Замість підвищення прожиткового мінімуму, своєчасних соціальних виплат, держава вигадує витончені маніпуляції, підміняючи реальні дії порожніми обіцянками. У той час, коли люди отримують копійчані зарплати і пенсії, економлять на їжі і ліках, не можуть оплатити платіжки, влада влаштовує фарс із вступом у ЄС та НАТО», — зазначила опозиційний політик.

Парламентар акцентувала увагу на необхідності відкинути порожні обіцянки — і попередити соціальну катастрофу, яка назріває в країні.

«Перше, що потрібно зробити, — це перерахувати прожитковий мінімум. Вижити в нинішніх умовах на 1 853 гривні на місяць просто неможливо! Ми підготували законопроект і будемо вимагати підвищення прожиткового мінімуму до 3800 гривень. Необхідно негайно змінити стандарти соціального кошика і підвищити рівень життя людей, інакше бідність охопить всю країну. Також ми вимагаємо знизити тарифи і списати заборгованість населення за комунальні послуги. Якщо влада нас не почує, ми будемо домагатися цих рішень через Конституційний суд!» — заявила Наталія Королевська.

Останні записи