Про це в ході екстреної наради з питання введення «13-ї пенсії», яка 18 квітня відбулася у Комітеті соціальної політики, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Своєю злочинною бездіяльністю уряд довів Пенсійний фонд до банкрутства – за останні три роки дефіцит його бюджету зріс у 10 разів і сьогодні становить 167 мільярдів гривень! Влада не індексує пенсії, не виконує рішення Конституційного суду щодо відновлення виплат чорнобильцям і ветеранам, а близько 700 тисяч переселенців і людей, які проживають на неконтрольованої території, і зовсім втратили пенсійні виплати!» — зазначила парламентар.

Наталія Королевська вважає, що заява про «тринадцяту пенсію» абсолютно неконституційна за своєю суттю і є черговою передвиборчою технологією.

«Перше питання, яке сьогодні необхідно вирішити, — це виправити помилки цієї влади у її пенсійній реформі та проіндексувати пенсії всім пенсіонерам. Другий крок – підвищити прожитковий мінімум і перерахувати всю шкалу пенсійних виплат. Третій крок – відновити справедливі пенсії військовим пенсіонерам, пенсіонерам-держслужбовцям, переселенцям, чорнобильцям, дітям війни, ветеранам Великої Вітчизняної і праці та іншим категоріям громадян. А уряд повинен негайно піти у відставку і припинити в ручному режимі грабувати Пенсійний фонд і всіх пенсіонерів України!» – резюмувала народний депутат.

Останні записи