Штаб Юрія Бойка підрахував точну цифру явки виборців на вибори і впевнений, що будь-яке відхилення – показник фальсифікації виборчого процесу. Крім того, отримані результати з 1750 виборчих дільниць, де оброблено понад мільйон голосів, і результат Юрія Бойка склав 14,96%, що може говорити про його можливе потрапляння до другого туру. Про це на брифінгу заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Паралельний підрахунок голосів на 100% виборчих дільниць показує явку 62,51% виборців. Будь-яке відхилення від цієї зафіксованої явки – це перша ознака підготовки фальсифікації виборів. У влади зараз один шанс фальсифікувати результати – це змінити явку», – підкреслила вона.

За отриманими даними з 1750 виборчих дільниць, результат Юрія Бойка становить 14,96%. У нього зафіксовано найвищий результат у Луганській та Донецькій областях серед усіх кандидатів.

«По Донецькій області у Юрія Бойка 38,7%, у Володимира Зеленського – 22,2%, у Петра Порошенка – 10,9%. По Луганській області у Бойка 42,5%, у Зеленського – 25,07%, у Порошенка – 5,33%. По Запорізькій, Херсонській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській і Харківській областях – Юрій Бойко займає друге місце за підсумком паралельного підрахунку голосів. Запорізька область: у Зеленського – 38%, у Бойка – 20,2%, у Тимошенко – 8,5%. Опрацьовано 20% виборчих дільниць. Харківська область: Зеленський – 34,8%, Бойко – 27%, Порошенко – 7%», – повідомила Наталія Королевська.

Вона закликала членів виборчих комісій не піддаватися тиску і діяти в рамках закону.

«Від імені штабу ми звертаємося до всіх членів виборчих комісій – дійте за законом, не піддавайтесь тиску. Зараз від вас залежить результат і майбутнє нашої країни. І ми абсолютно впевнені в тому, що вибори і перший тур виборів покажуть об’єктивний результат по явці та по результатах голосування. Ми віримо, що наш результат значно буде покращено на відміну від тих екзит-полів, які були озвучені за фактичним підрахунком голосів. Ми будемо боротися за кожен голос», – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи