Про це під час відвідання Управління соціального захисту громадян у Донецькій області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Парламентар нагадала, що з 1 березня люди почали отримувати так звану монетизувати субсидію.

«Багатьом пенсіонерам монетизація принесла цілковиту плутанину. Управління соціального захисту знову перевантажені, адже люди йдуть, щоб внести ясність і розібратися – скільки, коли і куди платити. При цьому величезною проблемою є часовий розрив між датою отримання субсидії і терміном оплати постачальнику послуг», – зазначила народний депутат.

На думку Наталії Королевської, зазначені ризики можуть спровокувати ще більше зростання заборгованості, яка на сьогодні вже перевищує 57 мільярдів гривень.

«У такій ситуації більшість громадян можуть і зовсім позбутися субсидій. Ми вимагаємо припинити експерименти у соціальній сфері, знизити ціни на газ, переглянути тарифи, реструктуризувати заборгованість людей і проіндексувати пенсії. Субсидія, як і раніше, повинна призначатися автоматично. Ці кроки дозволять уникнути повного колапсу у комунальній і соціальній сферах», – резюмувала опозиційний політик.

Останні записи