Масштабно та урочисто відзначили День Перемоги у Житомирі. Жителі та гості міста  разом з ветеранами тисячною ходою пройшли від пам’ятника Танку-переможцю на площі Перемоги до Монумента Слави.

Традиційно разом з родинам до ходи у День Перемоги приєдналися опозиційні депутати Житомирської міської і обласної рад.

«Сьогодні вшанувати подвиг переможців у Великій Вітчизняній війні прийшло чотири покоління моєї родини: мої батьки, я з чоловіком, наша донька та онука. День Перемоги – свято, яке назавжди у наших серцях. Незалежно від часів та влад, ми пам’ятатимемо усіх, хто ціною власної молодості, здоров’я та життя захистив країну від фашистських поневолювачів. Вічна слава полеглим у жорстоких боях, низький уклін Героям-переможцям», — сказала у своєму виступі депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко.

«9 травня – справжнє свято для кожного з нас. Як війна об’єднала людей на захист Батьківщини, так і День Перемоги об’єднує тих, хто розуміє ціну перемоги. І сьогодні ми з гордістю та повагою згадуємо Героїв, які кров’ю та своїм життям здобули для нас Велику Перемогу та мирне життя», – зазначив голова Житомирської обласної організації ветеранів Олександр Защітніков.

Герой Великої Вітчизняної війни Павло Прокопович Карпенко від імені свого покоління подякував тим, хто сьогодні пам’ятає про Велику Перемогу.

«Жодне свято у всьому світі не об’єднує людей так, як День Перемоги. У 60-ти країнах мільйони матерів не дочекалися своїх синів з фронту, мільйони дружин втратили чоловіків, мільйони дітей не знали справжнього дитинства… І коли нарешті було проголошено Перемогу над гітлерівцями, весь світ святкував цю велику подію», – розповів Павло Карпенко.

Учасники ходи взяли участь у молебні за загиблими у Великій Вітчизняній, поклали квіти до Монументу Слави.

Щороку житомирські опозиціонери організовують для ветеранів святковий обід. Від імені народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Павленка та партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» зі словами вдячності до ветеранів звернулася Наталія Леонченко.

«Щиро вітаю житомирян і всіх українців, Героїв Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги! Це свято сповнене болем і радістю. Бажаю усім миру, добра, благополуччя і довгих років життя нашим ветеранам», – підсумувала Наталія Леонченко.

Останні записи