Про це заявила депутат Житомирської міської ради, кандидат у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62 округу (м. Житомир) Наталія Леонченко.

Коментуючи проблему безробіття в країні, опозиціонер наголосила, що за статистичними даними,  у Житомирській області зареєстровано 14 080 безробітніх.

«Неофіційні цифри значно більші. При цьому, наприклад, на Житомирщині обліковується лише 3 191 вільна вакансія, а середня тривалість зареєстрованого безробіття – 5 місяців. Тому дивуватися, що українських заробітчан за кордоном більшає, не варто. Їм просто більше ніде заробити, щоб оплатити житлово-комунальні послуги, виростити та вивчити дитину, допомогти батькам, які виживають на мізерну українську пенсію», — підкреслила Наталія Леонченко.

При цьому влада, що йде, замість того, щоб забезпечити молодь роботою і житлом, формувати комфортні умови для народження дитини, продовжує створювати умови для того, щоб люди покидали країну.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже сьогодні плідно працює над покращенням життя кожної української родини, встановленням миру у державі та відновленням економіки. У Житомирі очолювана мною постійна депутатська комісія із соціально-гуманітарних питань стоїть на захисті інтересів містян», — наголосила опозиційний депутат.

За словами Наталії Леонченко, досвід позитивних рішень для кожного конкретного міста є основою ефективної політики для усієї країни.

«Ми збудуємо справедливу та ефективну державу з гарантованою і доступною медициною, сучасною безкоштовною освітою, гідним соціальним захистом для кожного українця у кожному місті, у найменшому селі. Україна втомилася від порожніх обіцянок. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ поверне державу обличчям до людей», — резюмувала Наталія Леонченко.

Останні записи