Таку думку висловила опозиційний депутат з Житомирської міськради, очільниця постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Наталія Леонченко, оцінюючи роботу Житомирської обласної громадської організації «АКВА ВІТА».

ГО «АКВА ВІТА» на доброчинних засадах допомагає людям позбутися наркотичної та алкогольної залежності, даючи кожному можливість змінити своє життя на краще.

«Усі ми знаємо, що залежність — це хвороба. Але часто навіть рідні відвертаються від людей, що пристрастилися до наркотиків чи зловживають алкоголем. Громадська організація «АКВА ВІТА», навпаки, допомагає хворим взяти себе у руки, вилікуватися й реабілітуватися як у власних очах, так і в очах суспільства», — зазначила Наталія Леонченко.

Депутат зауважила, що, як і будь яке лікування, боротьба з наркотичною та алкогольною залежністю потребує матеріального забезпечення.

«Як депутат Житомирської міської ради, я наполягатиму на фінансовій підтримці громадської організації «АКВА ВІТА» з бюджету міста. Житомирська міська рада має замовляти та оплачувати соціальну послугу, що надає громадська організація. «АКВА ВІТА» — благодійна організація, яка робить добро, не чекаючи нічого у відповідь. Однак міська влада може й повинна посприяти відновленню, повторній соціалізації та поверненню до нормального життя житомирян, що втрапили у тенету залежності від наркотичних речовин. Неприпустимо залишати цих людей напризволяще», — резюмувала опозиційний депутат.

Останні записи