Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Житомирі вже всьоме відбувся фестиваль «Мати. Родина. Україна». Започаткований у 2012 році, він одразу полюбився житомирянам та гостям міста, а кількість учасників фестивалю зросла з 19 до 28 дошкільних навчальних закладів.

Унікальність фестивалю «Мати. Родина. Україна» — це його учасники: вихованці дошкільних навчальних закладів, які разом з вихователями демонструють свої таланти та акторську майстерність у музичних, танцювальних і театралізованих композиціях.

 

«Раніше на проведення фестивалю доводилося шукати кошти у меценатів. Однак завдяки співорганізатору фестивалю Наталії Леонченко — депутату Житомирської міської ради та голові постійної депутатської комісії із соціально-гуманітарних питань, ми отримали визнання та підтримку міської влади. Впевнена, фестиваль буде й надалі розширювати свої горизонти!» — зазначила одна із засновниць фестивалю «Мати. Родина. Україна» Тетяна Іваницька.

На думку опозиційного депутата та співголови Національної платформи «Жінки за Мир» Наталії Леонченко, в Україні щодня зростає актуальність питання захисту дітей.

«Нещодавно у Верховній Раді відбулося екстрене засідання Ради Матерів України. Ми наполягаємо на прийнятті парламентом пакету «дитячих» законопроектів, які на законодавчому рівні захистять кожну дитину та сім’ї з дітьми. Ці закони мають бути чіткими та зрозумілими для виконання», — наголосила Наталія Леонченко.

Опозиційний депутат також подякувала департаменту освіти Житомирської міської ради за професійну підготовку свята, привітала учасників та глядачів, вручила нагороди конкурсантам.

«Від щирого серця дякую нашим наймолодшим учасникам. Моє материнське серце молиться, аби наші діти жили в мирній країні, були здоровими та щасливими. Дякую педагогічним колективам та батькам за їхні зусилля, завдяки яким ми  побачили, які талановиті наші діти. Девіз «Мати. Родина. Україна» повинен супроводжувати нас усе життя, бо щаслива сім’я — запорука сильної і мирної України», — переконана Наталія Леонченко.

Лауреат фестивалю — дитячий садок №55 отримав від народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Павленка спеціальний приз — сертифікат на дитячі меблі.

Останні записи