Довірена особа кандидата на пост Президента України Юрія Бойка, депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко активно проводить зустрічі з місцевими виборцями.

Нещодавно представниця опозиційних сил мала досить насичене, живе та змістовне спілкування із лідерами громадських ветеранських організацій.

«Люди, які пройшли кадрову військову службу, мають досвід участі у бойових діях, ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних сил Радянського Союзу та України палко і багато говорили про свій біль, описуючи соціально-економічну ситуації в країні та гуманітарну політику держави. Не думаю, що чинній владі варто розраховувати хоч на один голос від цих людей. Офіцери, як і личить людям військовим, налаштовані рішуче. Активно пропонують свою допомогу у проведенні передвиборчої кампанії. Вони за нас! Вони за Юрія Бойка!» – розповіла Наталія Леонченко.

Опозиційний депутат зазначила, що під час зустрічі з мешканцями багатоповерхівок на окрузі колеги-депутата Василя Кучика вкотре переконалася, що якщо обранець систематично та ефективно працює для людей, то вони обиратимуть цього депутата знову і знову, незалежно від політичних трендів.

«Що і доводить приклад Василя Карімовича, який має вісім каденцій у якості депутата районної та міської рад. Пишаюся, що ми в одній команді! Говорили з людьми про їхні проблемні питання, а також представили передвиборчу програму кандидата на посаду Президента України Юрія Бойка», – додала Наталія Леонченко.

Купу позитивних вражень депутат отримала під час зустрічі зі слухачами Університету людей поважного віку у Житомирській Центральній міській бібліотеці ім. В. Земляка.

«Відкриті, щирі, натхненні, мотивовані, усміхнені люди. Вони не нудьгують на пенсії, а займаються самовдосконаленням і особистісним зростанням: опановують навички роботи на комп’ютері, стають учасниками освітніх проектів, майстер-класів, а ще займаються хореографією. Із задоволенням спілкувалися на тему виборів, ставили багато запитань про Юрія Бойка, схвалюють його позиції щодо розвитку країни та встановлення миру виключно шляхом переговорів. Повага та підтримка таких людей найцінніша для кандидата в президенти», – наголосила Наталія Леонченко.

Останні записи