На дільницях 62-го виборчого округу (м. Житомир) членами комісій зафіксовано дві спроби винесення бюлетеня за межі дільниці. В обох випадках на порушників закону склали відповідні акти.

До Наталії Леонченко, як довіреної особи кандидата в президенти Юрія Бойка, надійшли звернення громадян, у квартирах яких були «прописані» люди, які насправді там не проживають.

«Було зафіксовано декілька випадків, коли за адресою, де, приміром, проживає троє виборців, в день голосування було виявлено ще двох виборців. Мною була надана консультаційна допомога виборцю, що звернувся до мене, у написанні заяви на ім’я голови дільничної комісії щодо недопущення цих осіб до голосування. Член комісії від кандидата в президенти Юрія Бойка отримав доручення проконтролювати ситуацію на дільниці», — розповіла Наталія Леонченко.

Вона наголосила, що це може бути одним зі способів фальсифікації виборів.

«Сьогодні на виборчі дільниці приходило дуже багато громадян з ID-картками, але без документу про місце проживання. Я не виключаю, що це підставні особи, яких і було вписано у реєстр виборців за адресами, до яких вони не мають жодного стосунку. У такий спосіб одна людина може проголосувати на декількох дільницях за «потрібного» кандидата», — зазначила опозиційний політик.

«Ми всі добре розуміли, що ці вибори будуть брудними. Водночас сподіваюся, що правда переможе. Закликаю правоохоронні органи притягнути усіх порушників виборчого законодавства до відповідальності», — резюмувала Наталія Леонченко.

Останні записи