Про це в ході зустрічі між головами ОСББ Бердичева та представниками приватних підприємств, які обслуговую ліфти, заявила депутат бердичівської міської ради, кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по округу №63 Наталія Онуфрієнко.

Зустріч відбулася у Бердичівській міськраді з ДП Житомирліфт, ПП Вертикаль та ПП Колесник на вимогу громади міста, обуреної підвищенням ціни за обслуговування одного ліфта на 50%. Наталія Онуфрієнко відстоювала інтереси мешканців багатоповерхівок.

«Мені надійшло звернення від семи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб я представляла їхні інтереси на даному засіданні. З 1 червня вартість технічного обслуговування одного ліфта становить 3 тис. грн. При цьому підприємці так і не надали жодного обґрунтованого пояснення підвищення ціни за обслуговування ліфтів. Більше того, вже з нового року обслуговуючі компанії планують підвищити оплату своїх послуг до 5-7 тис. грн., не даючи зайти на бердичівський ринок послуг компанії «Львівліфт», яка готова обслуговувати ліфти за 2 тисячі гривень», — сказала опозиційний депутат.

Голови ОСББ відзначають психологічний тиск бердичівських підприємців на львів’ян та відзначають низьку якість послуг, які надають місцеві компанії.

«Так, коли одне з ОСББ вирішило розірвати угоду законним шляхом з одним із таких підприємців, він заявив про відключення у той же день ліфтів, що не передбачено чинними угодами. Я маю намір захистити право бердичівлян отримувати якісні послуги, незважаючи на чиєсь надмірне бажання збагатитися», — наголосила Наталія Онуфрієнко.

Опозиційний депутат запропонувала, щоб кожен підприємець, який обслуговує ліфти у Бердичеві, упродовж тижня надав економічно обґрунтовані формули розрахунку вартості своїх послуг з доведенням кожного коефіцієнту. Наталія Онуфрієнко на прохання об’єднань співвласників багатоповерхових будинків буде посередником між приватними підприємцями з обслуговування ліфтів, мешканцями багатоповерхівок та міською владою Бердичева.

Останні записи