Про це заявила депутат Житомирської облради, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Рибак.

Разом із заступником голови благодійної організації “Українська ліга благодійників” Петром Гаращуком та в. о. керівника міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян» Віктором Барановським обласний депутат передала гуманітарну допомогу комунальному некомерційному підприємству «Брусилівська лікарня».

Наталія Рибак подякувала медичним працівникам за те, що вони попри усі проблеми та негаразди у державі, продовжують виконувати свій лікарський обов’язок.

«Всі ми знаємо, що в охороні здоров’я зарплата працівників залишається однією з найнижчих. У порівнянні із зарплатами лікарів на Заході – це небо і земля. Ходити, просити, зрештою, перекривати дороги, щоб отримати свою мізерну зарплату – так не повинно бути. Лікар – це звучить гордо! Люди у білих халатах завжди викликають повагу. Нехай і оцінка роботи медичного працівника буде відповідною. Ми як держава повинні зробити все для того, щоб бути самодостатніми. Я усім серцем вірю, що саме так і буде!» —  відзначила Наталія Рибак.

Петро Гаращук переконаний: досвід українських лікарів нічим не гірший,  ніж на Заході, однак, якщо реформу нинішньої влади в охороні здоров’я буде остаточно впроваджено, ситуація може змінитися.

«Незважаючи на зростання зарплат у медиків, їхнє підвищення було незначне та й не у всіх. А якщо врахувати зростання цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, то зрозуміло, що ці надбавки ніяк не покращили якість життя людей. Сьогодні ми спостерігаємо масову міграцію лікарів закордон у пошуках роботи, бо в Україні європейські зарплати тільки у тих, хто диктує як нам жити – в Кабміні і т.д. А повинно бути навпаки, адже від роботи лікаря залежить здоров’я нації. Тому доки битимуться наші серця, ми будемо надавати благодійну допомогу усім, хто її потребує», — наголосив Петро Гаращук.

Останні записи