Напередодні Міжнародного дня захисту дітей опозиційний депутат Житомирської обласної ради Наталія Рибак відвідала педіатричне відділення районної лікарні міста Черняхів (Житомирська область).

«Захист дитини — це, перш за все, опіка її здоров’ям. Важливий як фізичний розвиток, так і психологічний стан, адже усі дітки заслуговують бути щасливими, почувати себе у безпеці та затишку. Напередодні Дня захисту дітей не можна було не завітати до діточок у лікарні — надзвичайно приємно було бачити, як вони приймають подаруночки та посміхаються. Впевнена, що подарований нами хороший настрій допоможе діткам чим скоріше видужати», — зазначила Наталія Рибак.

Незабаром, завдяки Наталії Рибак, у педіатричному відділенні Черняхівської районної лікарні з’являться нові ліжка. Також за підтримки депутата у відділенні з’явилися нові металопластикові вікна. Лікарі зазначають, що заміна вікон дійсно має ефект: тепер у палатах тепло та комфортно навіть лютої зими.

«Наші дітки заслуговують найкращого. Щиро бажаю, аби жодна дитина не хворіла, але якщо вже так стається, то ми маємо забезпечити висококласні умови лікування. На жаль, медреформа останніх років загострила проблеми низької доступності та низької якості медичної допомоги. Найбільше нарікань викликає відмова від візитів лікаря додому до дитини і звуження підстав для виїзду бригади «швидкої допомоги», наприклад, висока температура. Непосильні для батьків витрати виникають при серйозних травмах і захворюваннях. Ціни на ліки за останні 4 роки зросли майже вдвічі, при цьому зарплати та виплати на дітей залишаються мізерними. На додаток, в Україні зростає інфекційна захворюваність, другий рік поспіль триває епідемія кору. А діти, як відомо, у таких випадках страждають найпершими», — наголосила Наталія Рибак.

«Медична реформа, яка не дає можливості нормально лікуватися, має бути скасована. Як і усі інші реформи, що порушують конституційні права українців. Сьогодні ми будуємо майбутнє для наших дітей, і лише від нас залежить, чи буде воно щасливим», — резюмувала Наталія Рибак.

Останні записи