31 березня Україна обиратиме між миром і економічною стабільністю або продовженням війни і бідністю. Про це заявила довірена особа кандидата у президенти Юрія Бойка, депутат Житомирської обласної ради Наталія Рибак, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Наталія Рибак зазначила, що під час численних зустрічей з виборцями у різних куточках Житомирської області, люди найбільше жалілися, що втомилися від війни, бідності і тарифного геноциду, який влаштувала нинішня влада.

«Люди хочуть миру, вони втомилися жити у постійному страху і хаосі. Зовсім скоро день виборів, і кожному потрібно прийти на дільницю і обрати гідне майбутнє для себе та своїх дітей, онуків. Сьогодні Україні як ніколи потрібна повна й остаточна перемога над зубожінням, розрухою, соціальною беззахисністю та сирітством. І зробити це може тільки український народ. Ми самі творимо свою долю, тому дуже важливо не дати вкрасти свій голос», — наголосила Наталія Рибак.

«Ні в якому разі не треба опускати руки й вважати, що ваш голос нічого не вартий. Кожен голос за мир – важливий. Зупинімо війну та повернімо Україні майбутнє разом з Юрієм Бойко!», — резюмувала Наталія Рибак.

Останні записи