Опозиційний депутат Житомирської обласної ради Наталія Рибак традиційно стала почесним гостем свята Останнього дзвоника у Новопільській загальноосвітній школі Черняхівського району.

Приїжджаючи з року в рік, Наталія Рибак спостерігає і за позитивними змінами у школі, і за тим як ростуть та дорослішають діти у Новополі.

«Останній дзвінок — це найкраща пора, коли все розцвітає, а попереду ще ціле літо, сповнене незабутніх пригод і вражень. Але це й та пора, коли наші старші діти ідуть у своє доросле життя. Хочу побажати вам, дорогі випускники, завжди залишатися добрими та щирими людьми, нехай ваша дорога буде світлою та легкою. Пам’ятайте своїх батьків, які виростили вас, пам’ятайте своїх вчителів, які дали вам незамінні знання, пам’ятайте рідний дім, бо тут вас завжди чекатимуть», — привітала цьогорічних випускників депутат.

Наталія Рибак ніколи не приїздить з пустими руками. Серед подарунків минулих років – музичний центр та мікрофони, морозильна камера та піч для шкільної їдальні. На останньому дзвонику минулого року вона пообіцяла новопільським школярам спортивний майданчик — тренажери вже привезли та незабаром встановлять біля школи.

«Це вже стало хорошою традицією для мене – давати новопільським школярам обіцянки. Сьогодні я її теж не порушу. За кількістю отриманих відзнак та здобутих призових місць у різних конкурсах і змаганнях бачу, що ви надзвичайно активні та спортивні діти. Обіцяю подарувати вам нову спортивну форму», — звернулася до школярів Наталія Рибак.

У Новополі Наталію Рибак знають та люблять усі. Депутат опікується не лише школою, а й дитсадочком, де також було встановлено дитячий майданчик, місцевим ФАПом, для якого придбала двері, тонометр, аптечку та інше.

Останні записи