Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від Національної суспільної телерадіокомпанії України припинити політичну цензуру і показати в ефірі рекламний ролик кандидата в президенти Юрія Бойка, в трансляції якого нам безпідставно відмовляють.

Обов’язок кожного кандидата – говорити суспільству правду.

Відеоролик Юрія Бойка забороняють до показу на UА:ПЕРШИЙ через фразу: «президент розбагатів в десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі».

Представники каналу в процесі переговорів запропонували дані фрази вирізати або замінити, оскільки, на їхню думку, ці дані не є достовірними, незважаючи на надані їм докази даної інформації. Офіційний лист із вимогою поставити ролик представники телерадіокомпанії відмовлялися забирати з поштового відділення.

Порівняння декларацій президента України на початок 2018 і початок 2019 року демонструє, що його доходи збільшилися у 82 рази.

Про те, що мінімальна пенсія зі 118 доларів в кінці 2013 року скоротилася до 60 доларів на початку 2019 року, знає вся країна. І знають самі пенсіонери, для яких це не просто слова, а шлях у злидні.

Мільйони українців вже бачили цей ролик на різних телеканалах, тому Суспільний мовник – єдиний телеканал, який без будь-яких на те підстав не розмістив в ефірі відеоролик.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що заборона ефіру рекламного ролика Юрія Бойка і вимоги прибрати слова: «президент розбагатів в десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі» – це ЦЕНЗУРА.

Суспільне телебачення створювалося в Україні як відкритий дискусійний майданчик, для представників всіх політичних сил, де немає місця цензурі та заангажованості. Сьогодні ж телеканал, який називає себе «суспільним» і фінансується за рахунок громадян України, насправді служить інтересам влади.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за розбудову в Україні відкритого демократичного суспільства, де свобода слова є справжньою цінністю, що оберігається і гарантується державою.

Ми вимагаємо від Національної суспільної телерадіокомпанії України припинити цензуру політичної реклами кандидата на пост Президента України Юрія Бойка.

Наш обов’язок – говорити людям правду, навіть якщо влада намагається її приховати.

Разом – переможемо!

Останні записи