Про це заявила екс-мер міста Слов’янська, кандидат в народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Неля Штепа.

«П’ять років знущань, які терпіли люди від влади, що йде, повинні закінчитися. До влади повинні прийти професіонали, які готові брати на себе відповідальність та відновлювати країну. Я впевнена, що тільки команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зможе повернути мир, відновити зруйнований Донбас, захистити людей, вивести з кризи економіку та забезпечити кожному громадянину справедливий соціальний захист. Це – ті рішення, які від нас очікують люди, які сьогодні просто необхідні всій нашій країні, щоб зробити її успішною та забезпечити достаток кожному. І мені приємно бути частиною цієї великої команди професіоналів! »,- підкреслила Неля Штепа.

Нагадаємо, на Всеукраїнському з’їзді партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ висунула Юрія Солода кандидатом в депутати по 47-му виборчому округу, до якого входять Слов’янськ і Слов’янський район, Миколаївка, Святогірськ, Олександрівка та Олександрівський район. Неля Штепа висловила підтримку Юрію Солоду та закликала усіх місцевих жителів проголосувати за нього на виборах.

«Юрій Солод – це людина, яка не на словах, а через реальні добрі справи та вчинки піклується про людей, допомагає місту і ніколи не залишається байдужим до проблем нашого регіону. Саме Юрій Солод разом з Наталією Королевською першими прийшли на допомогу Слов’янську, коли місто бомбили та обстрілювали, почали його відновлювати спільно з волонтерами. Благодійний фонд «Дорога життя» за підтримки Юрія Солода допоміг і продовжує надавати допомогу десяткам тисяч місцевих жителів, переселенцям, мирним людям, постраждалим від війни. І я закликаю всіх слав’янців, всіх виборців 47-го округу прийти на вибори і підтримати його кандидатуру “, – зазначила Неля Штепа.

Нагадаємо, що, згідно з соціологічним опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ має рейтинг 11,8%, а більш глибокі соціологічні дослідження показують, що результат цієї політсили на дострокових виборах в загальнонаціональному масштабі може перевищити 17% .

«Я впевнена, що серед виборців Південного Сходу підтримка ОПОЗИЦІЙОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ складе більше 60%!», – резюмувала Неля Штепа.

Останні записи