Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив під час робочої поїздки до Запоріжжя, в ході якої він відвідав «Мотор Січ» – одне з провідних підприємств світу з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Нестор Шуфрич висловив обурення тим, що таке унікальне підприємство не отримує ніякої підтримки від держави. «Мотор Січ» – це і ім’я, і ​​престиж держави, і експортний потенціал. Сьогодні на підприємстві працюють 22 тисячі людей, середня зарплата тут – 15 тисяч гривень. Так чому держава не підтримує його?» – сказав він.

Більш того, державні органи ще й встановлюють обмеження, які перешкоджають розвитку і нормальній роботі підприємства. «Вертолітні двигуни, які виробляються на «Мотор Січі», користуються величезним попитом. У минулому році їх було випущено 600 штук. А в цьому році – всього два, тому що СБУ не погоджує експорт, причому без пояснення причин», – зазначив Нестор Шуфрич.

«Контролюючі органи втручаються в роботу підприємства, яке обнулило експорт в Росію і таким чином втратило значну частину своїх зарубіжних поставок. Це призвело до того, що РФ налагодила власне виробництво таких двигунів. А це означає, що ринок Росії втрачений для нашого флагмана практично назавжди. І після цього СБУ цинічно втручається і забороняє експорт і в інші країни. Держава повинна не обмежувати, а навпаки стимулювати і підтримувати такі підприємства, як «Мотор Січ». Адже саме вони створюють надійне майбутнє для нашої країни», – наголосив опозиційний політик.

Нестор Шуфрич підкреслив, що після зміни влади команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ забезпечить дієву підтримку промисловості і створення нових робочих місць. Це буде зроблено, в тому числі, за рахунок зниження цін на енергоносії та надання вітчизняним виробникам доступних кредитів.

Останні записи