Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Нестор Шуфрич, коментуючи журналістам кандидатуру Юрія Бойка в якості кандидата в президенти України.

«У 2014 році влітку і восени було докладено величезну кількість зусиль для того, щоб припинити конфлікт в Донбасі і врегулювати ситуацію. В рамках тристоронньої контактної групи були напрацьовані пропозиції, які втілилися в угоду «Мінськ-1». На жаль, ці угоди не були реалізовані, і в січні 2015 року відбулося нове загострення бойових дій, жертвами якого за минулі роки стали вже десятки тисяч людей», – сказав він.

Опозиційний політик зазначив, що на сьогоднішній день, доки не досягнуто стійкого миру, доки політично не врегульовано ситуацію, доки не пройдено шлях імплементації Мінських угод, ризик відновлення конфлікту буде існувати завжди.

«Для сучасної України, для кожного громадянина нашої країни це є найбільшим викликом. Саме тому сьогодні до влади повинні прийти політичні сили і політики, завданням яких є досягнення миру на основі Мінських угод, напрацьованих Мінських протоколів, які вже затверджені Резолюцією Ради Безпеки ООН в лютому 2015 року», – вважає Нестор Шуфрич.

Народний депутат підкреслив, що дуже важливо мати політичну волю, щоб пройти цей шлях.

«Така воля є у Юрія Бойка, він знає, як добитися миру для України, саме тому я підтримую його як кандидата в президенти», – сказав Нестор Шуфрич.

Останні записи