Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, спілкуючись з людьми у Миколаєві.

«Не випадково у народі кажуть: якщо хочеш дізнатися, як живуть люди, сходи на базар. Але перше, що мене вразило, це відсутність людей. Я навіть так акуратно запитав: чи не через нас їх тут немає? Продавці відповіли: «що ви, у нас так кожен день». Ринок напівпорожній. Причому люди дуже аргументовано це пояснюють: 1 тонна пшениці – 6000 грн. Хто ж буде сьогодні тримати худобу, щоб потім у збиток собі її продавати? Найдешевше м’ясо – це 110 грн. свинина з кістками, хороша яловича вирізка – 200 грн. і дорожче. Сало зі знижкою, як для мене, – 150 грн.», — розповів Нестор Шуфрич.

Опозиційний політик вважає, що не можна людей доводити до такого стану, щоб вони раз на місяць могли дозволити собі хіба що кісток на базарі купити.

«Це не влада, це вже сволочі. І де? У місті корабелів, де сьогодні зупинена вся промисловість! Жоден суднобудівний завод не працює. У напівробочому стані один судноремонтний. Ще 5 років тому тут будували кораблі. Як же треба до своєї країни ставитися, щоб за 5 років все знищити?», – обурився народний депутат.

Парламентар під креслив, що, крім як повернути мир в Україну, інших рецептів змінити цю ситуацію сьогодні немає.

«Почну з найголовнішого. Країні потрібен мир як основа, як фундамент стабільності. Тоді і економіка, і промисловість почне розвиватися. У людей буде робота і зарплати. Зростуть доходи, підвищиться купівельна спроможність громадян. Це прості закони економіки. А не те, що відбувається сьогодні. Заборгованість за комунальними тарифами та енергоносіями сягає 2 млрд доларів. Люди просто перестали платити. Вони не в змозі оплачувати рахунки навіть з субсидіями, на які в бюджеті, у порівнянні з минулим роком, закладено на 20 млрд грн менше. Юрій Бойко подав законопроект про зниження ціни на газ для всіх категорій споживачів. Причому аргументовано обґрунтував можливість зниження цієї ціни. Як людина, яка все своє життя відповідала за енергетичну безпеку нашої країни, він довів, що реальна ціна — 4900 грн. за тисячу кубів. Але соціальні законопроекти цій владі не потрібні. Як і все, що відбувається сьогодні з Україною і людьми, їх не хвилює. Не буде порядку з цією владою», – підсумував Нестор Шуфрич.

Останні записи