Вихід Юрія Бойка до другого туру президентських виборів реальний, оскільки він має відмінну від інших лідерів передвиборчої кампанії ідеологію, яку розділяють від 40 до 60% виборців.

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич на зустрічі з довіреними особами кандидата у президенти Юрія Бойка.

З його слів, необхідно пояснити виборцям, які не підтримують курс у НАТО та ЄС, що голос, відданий не за Бойко, — це голос за чинного президента.

«Буквально всі останні соціологічні дослідження показують реальну можливість проходження Юрія Бойка до другого туру. Четвірка лідерів, яка сьогодні вже сформувалася, відірвалася від інших кандидатів. Все вирішиться в останні кілька тижнів, можливо, навіть кілька днів, а також, безумовно, все вирішиться на виборчих дільницях, коли ми будемо захищати свій результат. Нам не потрібні чужі голоси, нам треба захистити вибір своїх виборців», — заявив Нестор Шуфрич.

Зі слів народного депутата, у Юрія Бойка і ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є величезна перевага перед конкурентами при виході у другий тур: ідеологія, відмінна від ідеології інших.

«Вони за Євросоюз, вони за НАТО. Ми євроскептики, але не тому, що ми проти Європи, а тому, що ми знаємо, що нас у Європі просто не чекають. Ми не хочемо, щоб українці уподібнювалися тому ослові, який весь час біжить за морквиною, прив’язаною до його вуха, а дістати її ніяк не може. Тому ми категорично проти НАТО, і, звичайно ж, наша позиція позаблоковості України є важливим нашим аргументом», — пояснив він.

Політик вважає, що 40% виборців, які не приймають курс на Євросоюз, і 60%, які виступають проти НАТО — це фундамент для успішного виходу Юрія Бойка до другого туру.

«Але на нашому полі топчуться двоє: Оппоблок з Вілкулом та Євген Мураєв. Я вважаю, це помилка, трагічна для Південного Сходу. Я хочу сказати виборцям, що, голосуючи за Оппоблок, Вілкула та Мураєва, ви проголосуєте за Порошенко. Тому що, віддавши свої голоси за них, ви збільшуєте шанси Порошенка потрапити до другого туру. Тут треба говорити жорстко, не треба соромитися. Кожен голос, відданий не за Юрія Бойка, це голос, відданий за Порошенка», — підсумував Нестор Шуфрич.

Останні записи