Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич прокоментував інформацію про порушення кримінальної справи проти глави Політради партії Віктора Медведчука.

“Сьогоднішня інформація про порушення кримінальної справи проти Віктора Медведчука з обвинуваченнями у вчиненні державної зради не що інше іншим як демонстрація одночасно тупості і страху сьогоднішньої влади”, – написав політик на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив на абсурдності заяви Тетерука (народний депутат, фракція “Народний фронт”, – ред.) і підкреслив, що всі пропозиції і бачення Віктора Медведчука базуються на принципах дії норм Конституції України.

“Нікому в Україні не заборонено бачити ті чи інші зміни, якщо вони визначені чинними межами України. До речі, процедура зміни статусу регіонів, як і кордонів областей, передбачена нормами чинної Конституції, – якщо на це є воля 300 народних депутатів України. В окремих випадках такі рішення повинні затверджуватися Всенародним референдумом. Але це реалізація рішення, а ініціатива, бачення – це право кожного українця, у тому числі й Віктора Медведчука”, – підкреслив опозиційний політик.

Нестор Шуфрич упевнений, що за всіма такими заявами видно страх влади перед авторитетом і підтримкою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і особисто Віктора Медведчука, які невпинно зростають.

«Можу сказати одне: влада обломиться і зуби поламає! У цьому питанні закон, Конституція, а найголовніше, правда – за нами! “- підсумував опозиційний політик.

Останні записи