Про це 28 травня у кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи порядок денний парламенту.

«Я вважаю помилковою відмову президента України вносити законопроекти в нинішню Раду. Ми обов’язково повинні розглянути т.зв. конституційні закони, які врегулюють і дадуть можливість привести у виконання низку норм Конституції України. Хочу нагадати, що ці закони повинні були бути ухвалені ще у 1996 році», – сказав Нестор Шуфрич.

Що стосується внесення змін до виборчого кодексу, то це нереально, вважає парламентар.

«Ми можемо зробити це вже для депутатів наступного скликання, але не для нас. Вибори 21 липня, на мій превеликий жаль, пройдуть за змішаною системою – 50% мажоритарні округи, 50% – партійні списки – і це вже змінити не можна. З 24 травня почалася виборча кампанія, і деякі кандидати у народні депутати можливо вже реалізували своє право висунутися. У цих умовах вносити зміни до виборчого закону було б протизаконно», – пояснив Нестор Шуфрич.

Народний обранець також нагадав, що опозиційні депутати дали найбільшу кількість голосів за внесення змін до виборчого законодавства.

«Проаналізувавши виступи керівників фракцій тиждень тому, я повірив, що це була чесна домовленість з президентом. Шкода, що так цинічно вчинили з народом України», – підсумував Нестор Шуфрич.

Останні записи