Нинішня влада не зацікавлена ​​відновити мир як мінімум з трьох причин. Про це заявив народний депутат Нестор Шуфрич, виступаючи на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Перша – відповідальність за своє рішення воювати з українцями. У червні 2014 року 70% жителів Донбасу хотіли інтеграцію з Україною, а сьогодні – лише 18%. Це те питання, яке буде вирішувати наша команда, і ми з цим завданням впораємося, тому що щиро любимо Україну.

Друга причина – це списання на війну того життя, до якої вони довели українців, і в той же час – мародерство, грабіж на військовому протистоянні. Це влада справжніх мародерів!

Третій аспект, який не дозволить владі врегулювати цей конфлікт, – це небажання 3 млн осіб за неї проголосувати на парламентських і найближчих президентських виборах. Ці люди ніколи за них не проголосують, і влада це розуміє. Їм наплювати на ці 3 мільйони людей, і на те, як вони живуть. Китайська мудрість говорить: правитель, що не співпереживає зі своїми людьми, засліплений жадобою. Ця влада безмежно жадібна. І найстрашніше, що свою жадібність вона втамовує за рахунок людських життів», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Політик повідомив, що народився у Закарпатті та був охрещений в Українській православній церкві.

«Іншої канонічної церкви в Україні немає! Сьогодні людина, яка ще на Великдень причащалася в Іонинському монастирі, заради збереження своєї влади кинула світове православ’я і Україну у протистояння з однією-єдиною метою – отримати якісь рейтинги. Не думаючи при цьому, що розколює країну і втручається туди, куди держава не має права втручатися не тільки тому, що це норма Конституції, а тому що це закон життя. Але ця людина це робить, а також провокує військовий стан з єдиною метою – залишитися при владі і уникнути відповідальності», – заявив Нестор Шуфрич.

Народний депутат також нагадав і про тих політиків, хто сьогодні для спекуляцій використовує словосполучення «Опозиційний блок».

«Вони вже мають кілька партій з цією назвою, їм ці партії зареєстрували за два дні. Нам перейменувати партію «За життя» не дають вже другий місяць. Але людей не обдуриш. Можна бути опозиціонером за формою, а можна бути опозиціонером по суті. У цьому залі зібралися реальні опозиціонери, які по-справжньому хочуть змінити владу не заради себе, а заради людей. І я абсолютно впевнений, що саме так і буде, тому що за нами правда!» – підкреслив Нестор Шуфрич.

Останні записи