Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич під час зустрічі з одеситами, 25 лютого в понеділок.

Народний депутат подякував одеситам за привітний прийом і теплі посмішки і зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не дозволить владі забути про трагедію 2 травня в Одесі.

«Трагедія 2 травня живе в серці кожного нормального українця. Минуло вже 5 років, але винні досі не названі, як і замовники цього страшного злочину», – сказав Нестор Шуфрич.

Він зазначив, що опозиціонери знають, хто організував це масове вбивство.

«Ось уже п’ятий рік триває розслідування. Нинішня влада його спеціально затягує і блокуює. Втрачаються важливі речові докази. І вже не сподіваюся, що до 31 березня ми побачимо на лаві підсудних справжніх замовників і виконавців цього злочину. Але після перемоги на виборах, ми проведемо ретельне розслідування і всі винні в цій страшній трагедії будуть покарані. Адже зробити те, що сталося тоді в Будинку профспілок могли тільки нелюди», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Багато запитань від одеситів і по роботі Верховної Ради, і хто ж все-таки переможе на цих виборах, і чи можна зупинити війну на сході, і як боротися з корумпованою владою.

Народний депутат і опозиційний політик відповів на всі питання і закликав зробити 31 березня правильний вибір – вибрати мир і нормальне життя, тобто проголосувати за Юрія Бойка.

Останні записи