Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи інцидент, що трапився в залі парламенту після розгляду законопроекту про перейменування церков.

За словами політика, питання перейменування церкви від початку було провокаційним. «Такого грубого втручання влади в питання релігії я не те, що не бачив, я такого навіть передбачити не міг. Сьогодні змушувати людей називати церкву так, як це хочеться окремій жменьці народних депутатів з рейтингом в районі статистичної похибки – це злочинно і безвідповідально», – зазначив народний депутат.

За словами Нестора Шуфрича, під час голосування депутати-опозиціонери зафіксували безліч фактів неперсонального голосування. «Відео з кнопкодавством ми показали Парубію, він нам почав розповідати про бісів. Ми попросили реалізувати норму Регламенту і переголосувати це питання, виключивши кнопкодавство. Після виконання всіх формальностей, йдучи від трибуни, я зірвав плакат, який там висів. У цей момент і прокинулися бісівські сили, яких викликав Парубій, тому нам довелося в ангельський спосіб їх вгамувати», – зазначив народний депутат.

Нестор Шуфрич розповів, що окремі депутати від «Народного фронту», які брали участь в бійці, виглядали божевільними. «Я ще ніколи не бачив, щоб люди були настільки скаженими і навіженими. А все тому, що вони зрозуміли, що їхні наміри проштовхнути закони знаходять адекватну реакцію людей, які з цим не згодні», – зазначив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нестор Шуфрич назвав події в парламенті агонією влади. «Вони прекрасно розуміють, що вже наступного року підуть в нікуди. І втриматися їм не допоможуть навіть бісівські сили, до яких вони сьогодні апелювали. Ну а ми продовжимо стояти на своєму і домагатимемося правди. Їм не вдасться нас не залякати», – резюмував опозиціонер.

Останні записи