Кожна реформа повинна бути продумана так, щоб молодь займала в ній одне з ключових місць, а не згадувалася в найостаннішу чергу. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив під час робочої поїздки до Харківської області.

«Кожній молодій людині потрібна підтримка. Але нинішня влада молоді нічого не пропонує і не розуміє її реальних потреб. Проблеми молоді владу не хивлюють, тому що її не цікавить, що буде завтра. А майбутнє – це і є наша молодь», – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що ситуація з безробіттям і трудовою міграцією серед молоді стала справжнім національним лихом, і з роками проблема лише посилюється.

«У 2018 році серед молодих людей віком 15-24 років рівень безробіття склав 19,7%, а це майже вдвічі перевищує середній рівень по економіці. Молодь не уявляє, як знайти роботу в Україні. Більшість з тих, хто закінчили виші, працюють не за фахом. Немає державних програм доступного житла, немає підтримки молодих сімей, немає нормальної охорони здоров’я. Нинішній режим на словах заявляє про важливість молоді, а на ділі вказує їй на двері в Європу чи Росію», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Парламентарій зазначив: щоб молоді люди не їхали з України, їм потрібна висока мотивація.

«Дати їм гідну високооплачувану роботу, соціальний захист і підтримку, покращувати якість освіти у вітчизняних вишах. А також гарантувати працевлаштування випускникам вишів і профтехучилищ без досвіду роботи з офіційною «білою» зарплатою європейського рівня. Це зрозумілі і правильні цілі, відображені в програмі Юрія Бойка», – сказав політик.

Він також додав, що для молоді важливо бачити, як відроджується економіка, відновлюється промисловий потенціал країни.

«Нашою командою на чолі з Юрієм Бойком впродовж останніх п’яти років в парламент було внесено низку законопроектів, які ставлять собі за мету змінити пріоритети соціальної та економічної політики. Наша політична сила робить і надалі робитиме все, щоб створити найкращі умови для української молоді. Щоб молоді фахівці не їхали на полуницю в Польщу, а залишалися в Україні і працювали на великих підприємствах, могли отримувати найкращу освіту, доступне житло, могли самореалізуватися повною мірою, працювати заради розвитку своєї Вітчизни», – резюмував Нестор Шуфрич.

Останні записи