Про це на Всеукраїнському об’єднавчому з’їзді партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявив народний депутат Нестор Шуфрич.

«Сьогодні ми починаємо другий етап великої виборчої кампанії. Перший закінчився 21 квітня, коли Україна сказала «ні» і викинула владу Порошенка, партію війни і мародерів. Ми дещо стурбовані невизначеною позицією нової влади. З одного боку, декларуються прагнення до миру, з іншого боку — у неї виникає бажання знайти симпатії до МВФ, НАТО, у якому, до речі, нас ніхто не чекає. Сьогодні для нас принципово важливо домогтися миру як фундаменту економічної, і як наслідок – соціальної справедливості », – підкреслив парламентар.

За словами Нестора Шуфрича, опозиційні сили ще з певною симпатією ставляться до сьогоднішньої влади, але вже стурбовані її заявами.

«Ми стурбовані: кого ми реально обрали? Голобородька, за якого голосувала вся країна, чи людей, які вже сьогодні прогнулися перед МВФ, стукають у НАТО, куди так і не запросили нашу країну? Може, ми все-таки знайдемо свої українські інтереси і будемо шукати щастя не за кордоном, а у себе вдома? Я впевнений, разом ми його знайдемо. Об’єднавшись, ми знайдемо шлях до миру, стабільності і до наших людей. Незалежно від того,  якою мовою вони розмовляють, якої вони віри і де живуть. Україна різна, але в цьому – її велич. І я абсолютно впевнений, що другий етап виборчої кампанії подарує надію на повернення в Україну стабільності», – сказав опозиційний політик.

«Я сьогодні бачив своїх товаришів, це люди, які вміють працювати, при них газ був по 100 доларів, зростала економіка, росли зарплати і пенсії. Ось це ми вимагаємо від нової влади і будемо діяти за принципом «не вмієте – навчимо, а не можете – підкажемо, не хочете – змусимо». Ми хочемо, щоб влада стала слугою народу, а якщо вона це забуває, ну що ж, ми разом з вами нагадаємо. Перемога у нас одна, для всіх нас, для всієї України», — резюмував Нестор Шуфрич.

Останні записи