Апарат Верховної Ради відмовив депутатам від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Василю Німченко, Нестору Шуфричу та Тарасу Козаку в реєстрації проекту постанови про анулювання рішення Верховної Ради від 6 грудня 2018 року про прийняття в цілому проекту Закону України «Про припинення дії Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Раніше Нестор Шуфрич повідомив про те, що народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подали проект постанови про скасування результатів голосування закону про денонсацію в зв’язку з порушенням Регламенту.

«Це наше право. Ми маємо право поставити вимогу вивчити обставини голосування. А там було і кнопкодавство, і багато чого іншого. Кнопкодавство в парламенті вже стає нормою життя! Тому, ми будемо вимагати пояснення, що сталося, і чому так поспішають парламентарії», – пояснив Нестор Шуфрич.

На його думку, прийняття парламентом закону про припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією свідчить про те, що українська влада не зацікавлена ​​у встановленні миру на Донбасі і не збирається врегульовувати відносини з РФ. Але після виборів нова влада буде змушена підписати новий договір з Російською Федерацією, зазначив народний обранець в студії «NewsOne».

«Те, що сьогодні робить президент Порошенко, доводить ситуацію до абсурду. Не випадково Віктор Медведчук назвав розрив «Великого договору» з РФ пострілом в голову можливості мирного врегулювання ситуації на Донбасі і припинення протистояння. І з цим не можна не погодитися, тому що люди, які хочуть миритися, маючи такий базовий документ, його точно зберігають, розуміючи, що в майбутньому цей документ треба використовувати для врегулювання відносин», – пояснив опозиціонер.

Прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією не поліпшить можливості встановити нормальні відносини між двома країнами, хоча варто відокремлювати народи і керівництво країни, вважає Шуфрич. Крім того, народний депутат впевнений, що після 21 квітня – другого туру президентських виборів в Україні – нова влада буде змушена шукати можливості підписати новий договір з РФ.

«Тому що будь-яка війна, будь-яке протистояння, будь-який конфлікт в результаті закінчуються миром, і цей мир треба оформити», – підкреслив Нестор Шуфрич.

 

Останні записи