Про це на брифінгу 1 квітня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи результати паралельного підрахунку голосів, який провів штаб кандидата у президенти України Юрія Бойка.

«У нас є вже результати обробки майже 100% паралельного підрахунку голосів. І вже сьогодні ми можемо говорити, що результати екзит-полів були не зовсім точними: результати Юрія Бойка занижені на 20%, а результати Порошенко — завищені на 20%. І у Юрія Бойка 11,5% голосів, а не 9,7%, як показували в середньому результати всіх екзит-полів», — зазначив Нестор Шуфрич.

Опозиційний політик підкреслив, що за можливу участь у другому турі Петро Порошенко може бути вдячний виключно Олександру Вілкулу та його команді.

«Порошенко може вручити Вілкулу та компанії іменну зброю за їхню допомогу. Ми проаналізували роботу штабу наших «донецьких друзів»: у 2014-му році на президентських виборах їхній кандидат набрав 3,5%, у них прогрес істотний — у виборчій кампанії цього року вони наростили піввідсотка за результатами, які ми бачимо сьогодні. Саме тому якщо Петро Порошенко і братиме участь у другому турі, то виключно завдяки 4% Вілкула», — сказав Нестор Шуфрич.

Опозиційний політик підкреслив: якби Олександр Вілкул підтримав Юрія Бойка як найбільш рейтингового кандидата від опозиції, то Бойко впевнено вийшов би до другого туру, випередивши Порошенко.

«Юрій Бойко — беззаперечний лідер президентських перегонів на південному сході. Він упевнено лідирує у Луганській і Донецькій областях, де за нього проголосували близько 40% виборців», – сказав парламентар.

Останні записи