Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, виступаючи з парламентської трибуни, в середу, 13 березня.

«Я хочу відзначити, що питання мародерства, які сьогодні піднімають активісти Нацкорпуса, хоча підкреслюю, що я є антагоністом цієї організації і їх ідеології, але ці питання виправдані і заслуговують на увагу. Маючи різне бачення розвитку ситуації в Україні, я вважаю, що президент Петро Порошенко і його оточення повинні відповісти за мародерство 57 млрд військового збору, сотні мільярдів гривень, які ми щорічно віддаємо нашій армії », – заявив Нестор Шуфрич.

Опозиційний політик також підкреслив, що сьогодні в Україні як ніколи раніше, брудно і ганебно проходить передвиборча кампанія.

Нестор Шуфрич нагадав, що Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович закликала українських депутатів розглянути закон про мову після виборів.

«Не можу не звернути уваги на реакцію Дуні Міятович, яка закликає нас призупинити розгляд закону про функціонування української мови. Комісар звернула увагу на наступне – в умовах перед виборами проводити відповідні реформи, а це питання приймається саме як реформування, не бажано. Це потрібно зробити вже після виборів. І щоб в законі була визначена можливість використання української мови як державної, але в той же час гарантувалося право на використання інших мов, що закріплено 10 статтею Конституції», – зазначив Нестор Шуфрич.

Депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подали понад 700 поправок до скандального законопроекту, і мають намір відстоювати кожну. Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко не раз підкреслював, що замість наведення порядку в країні і боротьби з корупцією, влада продавлює законопроекти, які ще більше посилюють розкол в суспільстві. Конституція України гарантує вільний розвиток і використання російської та інших мов нацменшин. В Україні налічується понад 130 національностей і народностей, які розмовляють різними мовами.

Останні записи