У період, коли Юрій Бойко керував енергетичним сектором економіки, ціна газу була у12 разів нижчою, і саме за цю діяльність він отримав звання Героя України. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич на зустрічі з довіреними особами кандидата у президенти Юрія Бойка.

«Юрій Бойко відповідав за енергетику. А що таке енергетика? Це фундамент економіки, це фундамент вартості життя наших людей. Сьогодні по праву ми можемо говорити, що саме за часів Юрія Бойко газ, який сьогодні є найболючішим питанням для наших громадян, у 12 разів був дешевшим. Це правда. Елементарно поділіть сьогоднішню вартість газу на ту, яка була за часів Юрія Анатолійовича, і отримаєте 12-кратне збільшення. Я підкреслюю: саме Бойко за це відповідав. Зрештою, він саме за це отримав звання «Героя України», — заявив Нестор Шуфрич.

Політик пояснив, що, керуючи енергетикою, Бойко забезпечував реальні і посильні для людей тарифи.

«Ви знаєте, що ціна на газ і на електроенергію — це база для тарифів. При Юрія Бойка були тарифи, які люди могли оплачувати. І поточна заборгованість за комунальні послуги ніколи не перевищувала 300-400 мільйонів доларів. А сьогодні ця сума — понад 2 мільярди доларів. Людям ці цифри зрозумілі, вони це відчувають на собі», — сказав він.

Нестор Шуфрич нагадав, що після кризи 2005-06 років, пов’язаної з «помаранчевою» революцією, ситуацію в енергетиці і в країні загалом змогла стабілізувати команда, у якій Юрій Бойко грав одну з провідних ролей.

«Юрій Бойко був ядром тієї команди, яка стабілізувала Україну після помаранчевого правління у 2006-07 роках і після нашого повернення у владу в 2010-му. Ми маємо право пишатися цим періодом до 2012 року. Нам ставлять одне питання: «Чому весь час ви?». Я відповідаю: «А хто інший?». Адже саме при нас ви жили краще, ніж зараз, як мінімум у шість разів », — резюмував Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, тарифи на всі житлово-комунальні послуги у грудні 2018-го порівняно з груднем 2013 року у середньому по Україні зросли у 5 разів.

Останні записи