Про це в ході брифінгу заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи хід голосування на виборах Президента України.

Опозиційний політик навів дані «екзит-полу», опублікованого журналістом і екс-редактором сайту «Страна» Ігорем Гужвою в його Facebook:

«Настоянка “Зелений чоловічок”– 27%; лікер “Шоколадний заєць” – 16-17%; настоянка південно-східна з корою підмосковної берези «Бойкая» – 15,5%; коктейль Ю-1960 –14,5%; коктейль “Той, кому давно ніхто не пише” – 6%; коктейль “Сміх чекіста” – 6%; самогон “Скотиняка” – 4%; самогон “Вилка Ріната” – 4% », – процитував дані Нестор Шуфрич.

Народний депутат зазначив, що можна до цього ставитися, як до жарту, адже так хочеться, щоб у наших громадян сьогодні на обличчі була посмішка, але у той же час треба пам’ятати, що 31 березня ми всі робимо дуже важливий вибір.

«Ми віримо, що сьогоднішній вибір подарує нам надію на мир і зміни. Та ситуація, ву якій сьогодні знаходиться Україна, нестерпна, і її 100% треба міняти. Всі, хто сьогодні хоче миру в країні, мають шанс проголосувати за мир», – сказав Нестор Шуфрич.

Парламентар звернув увагу, що навіть за даними «екзит-полу» Гужви, у промислових регіонів є шанс поборотися за свого кандидата на посаду президента у другому турі.

«У нас є шанс, що голос південного сходу буде почутий, і ми будемо у другому турі стежити за продовженням боротьби принципів і справжніх ідей. Наші спостерігачі у всіх регіонах України ведуть моніторинг голосування, щоб забезпечити прозорість і чесність виборчого процесу», – підсумував Нестор Шуфрич.

Останні записи