Про це заявив народний депутат Нестор Шуфрич на зборах партійного активу більшості обласних організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в середу, 12 грудня.

«Переговори про об’єднання обох частин ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і партії «За життя» фактично були завершені ще влітку. Тоді ж і була досягнута остаточна домовленість між трьома суб’єктами переговорів. Потім, зі зрозумілих вже тепер нам причин, в дуже негарний спосіб у вересні-жовтні затягувалася «формулізація» цієї домовленості, і в кінці-кінців стало зрозуміло, що вона не відбудеться, тому що «ахметівську» частину ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ переконали зірвати цей процес. За таких умов нами було прийнято сміливе і дуже своєчасне рішення – об’єднатися тими опозиційними силами, які щиро цього бажають. І ми стали свідками виникнення нової, дуже сильної політичної структури – ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», – зазначив Нестор Шуфрич.

Він підкреслив, що останні результати соцдосліджень показали, що це був абсолютно правильний стратегічний вибір. «Завдяки об’єднанню голосів партії «За життя» з авторитетом Юрія Бойка, зараз ми фактично знаходимося на другому місці в рейтингу. І я впевнений, що ми будемо претендувати на перше місце в першому турі виборів, і будемо боротися в другому турі. Я розумію всю складність відсутності голосів трьох мільйонів жителів Донбасу для нас, але повірте, ситуація в країні зусиллями нинішньої влади доведена вже до такої межі, що за нашого кандидата проголосують і ті, про кого ми навіть не підозрюємо. Я впевнений в правильності нашої позиції. Наше діло праве, і перемога буде за нами», – резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, що згідно даних соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), якби вибори проводилися в кінці листопада – на початку грудня 2018 року (всього було опитано 2 тис. респондентів, статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%), то в парламент могли б пройти п’ять партій. Це «Батьківщина» (її підтримали 23,4% опитаних), «Слуга народу» (13%), ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ (11,3%), «Блок Петра Порошенка» (11,2%) і «Громадянська позиція» (9,1%). Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» не долає 5% бар’єр, її готові підтримати тільки 2% опитаних. Таким чином, рейтинг ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ майже в 6 разів перевищує рейтинг ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Останні записи