Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, звертаючись до народного депутата Євгена Мураєва, який дозволив собі безпідставні звинувачення щодо опозиціонерів і навіть звернувся до голови СБУ Василя Грицака.

Нестор Шуфрич зазначив, що був неприємно здивований апеляцією Євгена Мураєва до СБУ. «У моєму дитячому дворі це називалося «настукати». Не думав, що Євген на таке здатний. Якщо в його розумінні я – «п’ята колона», тому що захищаю права російськомовних, угорськомовних, румуномовних, всіх тих, чиї права сьогодні утискаються, якщо я сьогодні борюся за єдність в православ’ї, за те, щоб людей не зіштовхували один з одним, щоб у кожного був вибір, в яку церкву ходити, щоб СБУ не переслідувала архієреїв, то я тоді дійсно «п’ята колона», – підкреслив опозиційний політик.

«Я розумію, що тебе сьогодні турбує рейтинг єдиного кандидата від опозиційних сил Юрія Бойка, але це не причина лякати нас СБУ. Віктор Медведчук зробив все, щоб 486 наших хлопців повернулися додому. Я сподіваюся, що завдяки його зусиллям повернуться всі. І перед тим як звинувачувати людей, які сьогодні багато роблять для миру в країні, треба подумати, а що ж зробив для миру ти. Чи можеш ти сьогодні зробити хоча б 1% з того, що вже змогли зробити вони. Юнацькі амбіції – вони зрозумілі. Але відповідальність вже не дитяча. Тому закликаючи владу боротися з нами, визначся – ти в опозиції чи з владою. Після твого останнього звернення до СБУ для мене все стало зрозуміло», – зазначив Нестор Шуфрич.

«Мені шкода, що ти перейшов межу, за якою стоїть банальна зрада. І тут виникає питання – а чи «наш» ти, Євгене? Ми вистоїмо, переживемо і це. Але мені шкода, що людина, яка всюди голосно кричала, що вона опозиціонер, так себе повела. Нехай це буде на твоїй совісті», – сказав Нестор Шуфрич.

Останні записи